Pereiti prie turinio

Naujienos

A A A

Didysis Sudberis ir toliau matė stiprų augimą 2023 m

Dėl nedelsiant paleisti
Pirmadienis, gegužės 13, 2024

Didysis Sudberis ir toliau matė stiprų augimą 2023 m

Visuose sektoriuose Greater Sudbury 2023 m. smarkiai išaugo.

Gyvenamųjų namų sektoriuje ir toliau daug investuojama į naujus ir renovuojamus daugiabučius ir vienos šeimos būstus. Per visus 2023 metus bendra leidimų vertė naujiems ir renovuotiems gyvenamųjų namų projektams siekė 213.5 mln.

Siekdama Ontarijo tikslo iki 1.5 m. pastatyti bent 2031 milijono namų, provincija paskelbė Didįjį Sadberį per šį laikotarpį pastatyti 3,800 naujų namų. Didysis Sudberis viršijo paskirtą 2023 m. tikslą – 279, pasiekęs 436 būsto pradžią (156 proc. tikslo).

„Didysis Sadberis eina nepaprasta augimo trajektorija“, – sakė Didžiojo Sadberio meras Paulas Lefebvre'as. „Miesto taryba ir darbuotojai sunkiai dirba ir toliau dirba, kad sudarytų sąlygas skatinti apgalvotą, kryptingą ir tvarią plėtrą visuose mūsų bendruomenės sektoriuose. Matome rezultatus, pavyzdžiui, viršijame provincijos būsto tikslą, ir aš džiaugiuosi, kad mūsų bendruomenė augs ir vystysis.

Vystymo veikla visuose sektoriuose

2023 m. miestas išdavė statybos leidimus kelių sektorių projektams, kurių bendra statybos vertė siekia 267.1 mln. Tai apima:

  • Pionierių dvaro papildymas
  • Naujo 40 butų daugiabučio statyba
  • Naujoji Vale pastotė ir e-House pastatas
  • Naujas dreifas pridedamas kaip „Dynamic Earth“ dalis Eik giliau plėtros projektas 

2023 m. kovo mėn. startavo naujas miesto statybos leidimų paraiškų portalas PRONTO. Nuo tada per PRONTO buvo išduoti 1,034 XNUMX visiškai skaitmeniniai leidimai.

2024 m. numatoma daugybė projektų visuose sektoriuose, kurių vertė viršija 180 mln. USD, įskaitant:

  • Projektas „Manitou“, kurio metu bus sukurti 349 senatvės būsto vienetai
  • Sudbury Peace Tower projektas, kurio metu bus sukurti 38 vienetai prieinamo būsto
  • Naujas Finlandia pastatas, kuriame bus 32 ilgalaikės priežiūros lovos ir 20 senjorų rezidencijos butų
  • „Sandman“ viešbutis, kuriame bus 223 apartamentai ir du restoranai

Kuriame gyvybingą, augančią bendruomenę

Kadangi stengiamės stiprinti Greater Sudbury pasirengimą investicijoms ir konkurencinį pranašumą, 2023 m. rudenį buvo pradėtas įgyvendinti Užimtumo žemės bendruomenės tobulinimo planas kaip nauja skatinimo programa, skatinanti plėtrą. Taip pat 2023 m. buvo pakeistas Strateginių pagrindinių sričių bendruomenės tobulinimo planas, įvedant Mokesčių padidinimo ekvivalentą miesto strateginiuose koridoriuose, didesniems nei 30 vienetų objektams ir 10 metų programą, skirtą didesniems nei 100 vnt.

Inovacijų ir verslo parama

2023 metais Regioninio verslo centro programa „Starter Company Plus“ pasiekė aukščiausią iki šiol išlaikymo rodiklį – 21 iš 22 įsipareigojusių verslininkų sėkmingai baigė trijų mėnesių mokymo programą. 2023 m. „Inovacijų kvartalas“ pasveikino savo dvi įkūrimo grupes, iš viso remiančias 19 įmonių.

Imigracija ir bendruomenė

2023 m. Greater Sudbury patvirtino 524 paraiškas dėl nuolatinės gyvenamosios vietos pagal mūsų bendruomenės kaimo ir šiaurės imigracijos bandomąją programą (RNIP). Tai reiškia 1,024 naujus mūsų bendruomenės gyventojus, įskaitant šeimos narius. Tai patvirtintų prašymų skaičius nuo 102 metų išaugo 2022 procentais (259 prašymai), o nuo 108 metų – 2022 procentais naujų gyventojų (492 gyventojai).

Remdamasi bandomojo projekto sėkme visoje Kanadoje, Kanados imigracija 2024 m. pradžioje paskelbė, kad RNIP programą pavers nuolatine. Jie taip pat pradės naują programą 2024 m. rudenį, kol dirbs, kad programa taptų nuolatinė. 

Filmai, televizija ir turizmas labai prisideda prie ekonomikos augimo

Greater Sudbury kino ir televizijos sektorius ir toliau yra svarbus mūsų bendruomenės ekonominis variklis. 2023 m. Greater Sudbury buvo nufilmuota 18 kūrinių, kurių bendras ekonominis poveikis siekė 16.6 mln. Populiariausias serialas Krantas, transliuojamas per „Crave“, antrasis ir trečiasis sezonas buvo nufilmuotas Greater Sudbury 2023 m.

Turizmas yra svarbus Greater Sudbury ekonomikos augimo veiksnys. Nors pramonė vis dar atsigauna po COVID-19 pandemijos padarinių, Sudbury rodo nuolatinį augimą. Per 2023 m. Didysis Sadberis surengė keletą renginių, įskaitant kelis „Curling Canada“, Kanados kelionių žiniasklaidos asociacijos ir Ontarijo architektų asociacijos metinės konferencijos renginius.

Norėdami sužinoti daugiau apie Greater Sudbury ekonomikos augimą, apsilankykite  https://investsudbury.ca/about-us/economic-bulletin/.