Pereiti prie turinio

Naujienos

A A A

Pirmoji Kanados baterijų medžiagų apdorojimo įmonė, kuri bus pastatyta Sudberyje

Wyloo sudarė supratimo memorandumą (SM) su Greater Sudbury miestu, siekdamas užsitikrinti žemės sklypą, skirtą baterijų medžiagų perdirbimo įrenginiui statyti. Naujasis įrenginys užpildys kritinę spragą Kanados elektromobilių (EV) baterijų tiekimo grandinėje, sukurdamas pirmąjį Kanadoje integruotą katodo aktyviosios medžiagos nuo minų iki pirmtakų (pCAM) sprendimą.

„Wyloo“ generalinis direktorius Kanada Kristanas Straubas teigė, kad ši gamykla suteiks trūkstamą dalį Kanados siekių sukurti vietinę elektromobilių baterijų tiekimo grandinę, gaminant mažai anglies dioksido į aplinką išskiriantį nikelio sulfatą ir nikelio dominuojančią pCAM, pagrindines elektromobilių baterijų sudedamąsias dalis.

„Pripažindama pasaulinę elektromobilių ir kitų švarių technologijų paklausą, Kanada iki šiol investavo daugiau nei 40 mlrd. USD, kad šalis taptų pasauliniu elektromobilių pramonės centru. Nors mes giriame šią investiciją, ji atskleidė didelį Šiaurės Amerikos elektromobilių tiekimo grandinės spragą, ypač rūdos pavertimą baterijų cheminėmis medžiagomis“, – sakė jis.

„Skuba stiprinti Šiaurės Amerikos pajėgumus apdirbti metalus, ypač nikelį, niekada nebuvo tokia akivaizdi. Mūsų įrenginys bus trūkstamas elementas, kuris sukuria pajėgumus apdoroti akumuliatorių medžiagas čia, Sudberyje.

Nikelis įrenginiui bus tiekiamas iš Wyloo siūlomos Eagle's Nest kasyklos ugnies žiedo regione šiauriniame Ontarijo regione, taip pat iš kitų trečiųjų šalių nikelio turinčių pašarų ir perdirbtų baterijų medžiagų šaltinių.

„Turėdami „Eagle's Nest“ kaip inkarą ir kartu su trečiųjų šalių tiekimu iš kitų Šiaurės Amerikos šaltinių, kuriame pakankamai pajėgumų, kad patenkintume 50 procentų nikelio poreikio iš paskelbtų investicijų į elektromobilius“, – sakė p. Straub.

„Mūsų įsipareigojimas yra atsakingai tiekti aukštos kokybės švarų nikelį nuo gavybos iki perdirbimo. Šiuo įsipareigojimu siekiama, kad Kanada, žinoma dėl savo neprilygstamų aplinkosaugos standartų ir tvarios praktikos, būtų lyderė vietinėse investicijose į tolesnį perdirbimą, sukuriant stabilią ir etišką tiekimo grandinę, nepasikliaujant importu iš užsienio.

„Noriu padėkoti Didžiosios Sadberio miestui už jo viziją skatinant vietos pramonę, taip pat noriu padėkoti Atikameksheng Anishnawbek ir Wahnapitae First Nations, su kuriais tikimės bendradarbiauti įgyvendindami šį projektą, paramą.

Citatos iš Atikameksheng Anishnawbek ir Wahnapitae First Nations

„Tikimės tęsti pokalbį ir plėtoti šio projekto partnerystę su Wyloo“, – sakė Atikameksheng Anishnawbek Gimaa Craig Nootchtai. „Dirbdami kartu užtikriname, kad mūsų tradicijos ir kultūra būtų įtrauktos į ekonominę žemių plėtrą.

„Mūsų bendruomenėms labai svarbu dalyvauti šiuose pokalbiuose“, – sakė Wahnapitae pirmosios tautos vadovas Larry Roque. „Partnerystė, kuri bus plėtojama įgyvendinant šį projektą, parodys, ką reikia padaryti kitoms Pirmosioms Tautoms ir privačioms įmonėms.

Didysis Sudberis buvo pasirinktas kaip objekto vieta dėl jo pasaulinio lyderio kasybos sektoriuje ir pirmaujančios perėjimo prie švarių technologijų, taip pat dėl ​​savo įsipareigojimo susitaikyti su vietinėmis bendruomenėmis su pirmosios tautos bendruomenėmis.

Citata iš Greater Sudbury miesto

„Didysis Sadberis turi žemę, talentą ir išteklius, kurių reikia kasybos ir BEV technologijų ateičiai, kaip parodė Wyloo, pasirinkęs mūsų bendruomenę pirmajam tokio pobūdžio įrenginiui Kanadoje“, – sakė Didžiojo Sadberio meras Paulas Lefebvre'as.

„Mūsų turtinga kasybos istorija, dekarbonizacijos pastangos ir tvarios kasybos praktika mus išskiria ir užtikrina, kad esame pasirengę palaikyti ir skatinti naujoves. Esame pasaulinis kasybos centras, investuojantis į ateitį, ir tikimės bendradarbiauti su Wyloo ir vietiniais vietiniais partneriais, kai šis projektas tęsiasi.

Citata iš Ontarijo vyriausybės

Gerbiamasis Vicas Fedeli, Ontarijo ekonominės plėtros, darbo vietų kūrimo ir prekybos ministras, pažymėjo: „Ypatingi Ontarijo mineraliniai turtai išskiria mus kaip pasaulinę elektromobilių ir elektromobilių baterijų gamybos vietą.

„Sveikiname Wyloo pasirašius susitarimo memorandumą su Didžiosios Sadberio miestu, pastačius pirmąją mūsų šalyje baterijų metalų perdirbimo įmonę, kuri papildys dar vieną svarbią grandį Ontarijo visiškai integruotoje, nuo galo iki galo EV tiekimo grandinėje“, – sakė ministras Fedeli.

„Tikiuosi tolesnės Ontarijo ir Kanados vyriausybių paramos, kad būtų paspartintas kelias į gamybą, kuri sukurs tikrą Šiaurės Amerikos tiekimo grandinę nuo kasyklų iki elektromobilių baterijų“, – sakė ponas Straubas.

„Wyloo“ šiuo metu baigia projekto taikymo srities tyrimą. Tikimasi, kad objekto statyba bus pradėta pastačius siūlomą Erelio lizdo kasyklą. Kasyklų statybas planuojama pradėti 2027 m.

Wyloo ir City yra įsipareigoję bendradarbiauti su suinteresuotosiomis šalimis, ypač čiabuvių bendruomenėmis, ištirti ir nustatyti galimas partnerystes, kad būtų užtikrinta bendra ekonominė, socialinė ir aplinkosauginė nauda bei kitos bendradarbiavimo galimybės.

„Wyloo“ privačiai priklauso „Tattarang“, privačiai Andrew ir Nicola Forrest investicijų grupei.

-30